Altın Kolye Opal Taşlı 14k Gold SembolGold

2 117 TLİndirim: 25%
1 588 TL
  • Üretici: SembolGold
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama

Altın Kolye Opal Taşlı 14K Gold MADEN : ALTIN AYAR : 14 Ayar (585) GRAM : 2,70 gram ÇAP : 2,0 cm Zincir uzunluğu 42 cm, ( standart ) Sarı altından üretilmiştir, isteğe göre beyaz ve sarı altın yapılmaktadır. Üretimden kaynaklanan % 0.5 + - değişiklik olabilmektedir. Altın opal taşlı kolye modelleri ayar ve marka patentli olup, altın ayarları düzenli olarak kontrol edilmektedir. Ürün özel kutusu, garanti sertifikası ve faturasıyla birlikte yollanmaktadır. Ücretsiz anlaşmalı sigortalı kargo yapılmaktadır. Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçiniz. YURTDIŞI ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO YAPILMAKTADIR. FREE CARGO FOR YOUR OVERSEAS SHOPPING. ''ASİL BAYANLARIN GÖZDE MARKASI''

Karakteristikler

genderkadın

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Altın Kolye Opal Taşlı 14k Gold" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
Glasseslit
G2A
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season