Halka Küpe 14k Beyaz Altın 2,0 Cm SembolGold

1 277 TLİndirim: 25%
958 TL
  • Üretici: SembolGold
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama

Halka Küpe 14K Beyaz Altın 2,0 cm M4678154600 MADEN : ALTIN AYAR : 14 Ayar (585) GRAM : 1,80 gram ÇAP : 2,00 cm Beyaz altından üretilmiştir, isteğe göre sarı altın veya rose altın yapılabilmektedir. Üretimden kaynaklanan % 0.5 + - değişiklik olabilmektedir. Altın Halka Küpe Modelleri ayar ve marka patentli olup, altın ayarları düzenli olarak kontrol edilmektedir. Ürün özel kutusu, garanti sertifikası ve faturasıyla birlikte yollanmaktadır. Ücretsiz anlaşmalı sigortalı kargo yapılmaktadır. Diğer sorularınız için bizimle iletişime geçiniz. YURTDIŞI ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO YAPILMAKTADIR. FREE CARGO FOR YOUR OVERSEAS SHOPPING. ''ASİL BAYANLARIN GÖZDE MARKASI''

Karakteristikler

genderkadın

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Halka Küpe 14k Beyaz Altın 2,0 Cm" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

Zaful
Boutiquefeel
ChicMe
Ivrose
Cigabuy
TekniStore
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago
Berrylook
PriceElf