14 Ayar Sarı Ve Beyaz Altın Tektaş Yüzük SembolGold

2 072 TLİndirim: 25%
1 554 TL
  • Üretici: SembolGold
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama

Sembol Gold Ürün Özellikleri: 14 Ayar (585) Sarı ve Beyaz Altın Tektaş Yüzük 4 Tırnaklı 2.87 Gr Ağırlığında. Swarovski Patendlidir. Özel Hediye Kutusunda Gönderilmektedir. ''ASİL BAYANLARIN GÖZDE MARKASI'' GARANTİLİ VE FATURALI BAYAN'LARIN VAZGEÇİLMEZ TAKISIDIR ALTIN TEKTAŞ YÜZÜK Özel Tasarım Tektaş Yüzük Eşssiz Ürün Nitelikte Kaliteli ve Gösterişli. Aşkın ve sadakatin simgesi, zerafetin ve şıklığın ışıltısı, özel koleksiyon ve nadide tasarımları ile sizlere özel... Yüzük ayar ve marka patentli olup, altın ayarları düzenli olarak kontrol edilmektedir. Fiyatlarımız altın fiyatlarına göre düzenli olarak güncellenmektedir. Ürün özel kutusu, garanti sertifikası ve faturasıyla birlikte yollanmaktadır.

Karakteristikler

genderkadın

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "14 Ayar Sarı Ve Beyaz Altın Tektaş Yüzük" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy