Altın Melek Kanadı Kolye SembolGold

2 497 TLİndirim: 26%
1 873 TL
  • Üretici: SembolGold
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama

14 Ayar (585) Altın Melek Kanadı Kolye ( kapaklı ) 3,17 Gr Ağırlığında. Üretimden kaynaklanan %-+ 1 değişiklik olabilir. Melek kanadı içinde plaka kalp vardır, dilediğiniz isim yazılabilir. Üzerindeki taşları doğal taş olup onix. ve swarovskidir. Zincir uzunluğu: 42 cm. Kolye uç ebat ortalama 2 cm dir. Altın ayar ve marka patentli olup, altın ayarları düzenli olarak kontrol edilmektedir. Ürün özel kutusu, garanti sertifikası ve faturasıyla birlikte yollanmaktadır.

Karakteristikler

genderkadın

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Altın Melek Kanadı Kolye" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears