14 Ayar Altın İğne Küpe Kartanesi SembolGold

1 221 TLİndirim: 26%
916 TL
  • Üretici: SembolGold
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama

Sembol Gold Ürün Özellikleri: 14 Ayar (585) Altın Kartanesi Küpe 1,20 Gr Ağırlığında. Üretimden kaynaklanan %01 degişiklik olabilir. Altın kartanesi küpe. Altın iğne küpe. Yetişkin ve çocuklar kullanbilir. Hediye kutusu, ve Garanti sertifikası ile birlikte gönderilmektedir. ''ASİL BAYANLARIN GÖZDE MARKASI'' Altın Küpe Yeni Modeller Yeni Tasarımlar Sadece Burada 'Sembolgold' Altın Küpe düğün, nişan, eşinize, annenize hediye edebileceginiz uygun ve gösterişli takıdır. Aşkın ve sadakatin simgesi, zerafetin ve şıklığın ışıltısı, özel koleksiyon ve nadide tasarımları ile sizlere özel... Yüzük ayar ve marka patentli olup, altın ayarları düzenli olarak kontrol edilmektedir. Fiyatlarımız altın fiyatlarına göre düzenli olarak güncellenmektedir. Ürün özel kutusu, garanti sertifikası ve faturasıyla birlikte yollanmaktadır.

Karakteristikler

genderkadın

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "14 Ayar Altın İğne Küpe Kartanesi" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 15.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

TVCMALL
GearBest
DX
MiniInTheBox
Lightinthebox
Milanoo
Tidebuy
Geekbuying
Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel