Bt-350 Mikrofonlu Aux Çıkışlı Araç Bluetooth Kiti Oem

Bt-350 Mikrofonlu Aux Çıkışlı Araç Bluetooth Kiti Oem
40 TLİndirim: 51%
19,90 TL

ürün siparişi sınırlı

BAŞKA BİR MAĞAZADAN SATIN ALIN

  • Üretici: Oem
  • Ürün kodu: MT00414
  • Barkod: 8682035602897

Açıklama ve özellikleri

Dahili olarak Bluetooth bağlantı desteği sunmayan araçlarda kullanılmak üzere geliştirilen harici Bluetooth kiti sayesinde araç teybinden cep telefonunuz ile müzik dinleyebilirsiniz. Bluetooth modülü üzerindeki mikrofon sayesinde araç içerisinde telefonunuza dokunmadan sesli telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Paket İçeriği 1 x Micro USB şarj kablosu 1 x AUX bağlantı aparatı 1 x Bluetooth modülü 1 x Kullanım kılavuzu Ürün Özellikleri Bluetooth 3.0 Uyku modu sayesinde enerji tasarrufu 8 saat batarya ömrü Mikrofonlu Araç Bluetooth Kiti ne işe yarar ? Temel olarak Bluetooth ile ses aktarımı yapan kit sayesinde AUX girişi olan her türlü cihaza telefonunuzdan kablosuz olarak ses aktarabilirsiniz. Örneğin aracınızın AUX girişine bağladığınızda telefonunuz üzerinden arabada müzik dinleyebilir, sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Mikrofonlu Araç Bluetooth Kiti nasıl kullanılır ? Modülün üzerindeki butona basıp cihazı açın ardından telefonunuz ile eşleştirin ve modülü AUX bağlantı aparatı ile araç teybine bağlayın. Mikrofonlu Araç Bluetooth Kiti hangi cihazlar ile uyumludur ? Mikrofonlu Araç Bluetooth Kiti AUX bağlantı çıkışına sahip tüm araç teypleri ve Bluetooth 3.0 bağlantı desteğine sahip tüm telefonlar ile uyumludur.

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Bt-350 Mikrofonlu Aux Çıkışlı Araç Bluetooth Kiti" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 30.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita