Women's Daily Plus Size Blouse Geometric Color Block Lace Fashion Hollow Long Sleeve Tops V Neck White Black Red

$30İndirim: 51%
$14,99
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Season:Fall,Summer,Spring,Winter; Fabric:Polyester; Sleeve Length:Long Sleeve; Gender:Women's; Size Suggestion:This Style is TRUE to SIZE.; Tops Type:Blouse; Occasion:Daily; Age Group:Adults; Top Length:Regular; Fit Type:Regular Fit; Pattern:Color Block,Geometric; Design:Loose Fit,Hollow,Fashion,Lace; Neckline:V Neck; Special Size:Plus Size; Front page:FF; Listing Date:01/18/2019; Bust:; Length:; Listing Year:2019; Special selected products:COD; Fit US Size:; Fit UK Size:; Fit EU Size:

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Women's Daily Plus Size Blouse Geometric Color Block Lace Fashion Hollow Long Sleeve Tops V Neck White Black Red" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 30.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo