Men's Ice Silk G-string Underwear Solid Colored Low Waist Black Light Blue White M L XL

$7,13İndirim: 31%
$4,99
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Fabric:Ice Silk; Gender:Men's; Panties Category:G-string Underwear; Sizing Suggestion:This Style is TRUE to SIZE.; Age Group:Adults; Waistline:Low Waist; Pattern:Solid Colored; Brand:jqk; Listing Date:07/22/2016; Hips:null; Length:null; Waist:null; SizeChart1_ID:2:71135; Feel of Sensation:Erotic; Base Categories:Panties,Underwear & Socks,Clothing,Apparel & Accessories; Special selected products:hot,COD; Fit US Size:1; Fit UK Size:1; Fit EU Size:1

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Men's Ice Silk G-string Underwear Solid Colored Low Waist Black Light Blue White M L XL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 30.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
Glasseslit
G2A
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season