Men's Daily Plus Size Shirt Floral Print Long Sleeve Slim Tops Basic Red

$46İndirim: 40%
$27
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Season:Spring & Fall; Fabric:Polyester; Sleeve Length:Long Sleeve; Look After Me:Wash with similar colours; Gender:Men's; Size Suggestion:Please choose one size larger according to your normal size.; Style:Basic; Elasticity:Inelastic; Tops Type:Shirt; Occasion:Going out,Daily; Age Group:Adults; Details:Without Lining; Top Length:Regular; Fit Type:Slim; Pattern:Floral; Design:Print; Neckline:Shirt Collar; Special Size:Plus Size; Front page:FF; Listing Date:09/10/2018; Production mode:External procurement; Bust:; Length:; Feel of Sensation:Gender Neutral; Dress Code:Casual; Listing Year:2018 ; Special selected products:new,COD; Fit US Size:; Fit UK Size:null; Fit EU Size:null

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Men's Daily Plus Size Shirt Floral Print Long Sleeve Slim Tops Basic Red" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

Ivrose
Cigabuy
TekniStore
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago
Berrylook
PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop