Pro Elektrikli Stand 90 ° Dönebilen Braket Matkap Taşıyıcı Matkap Sabit Çerçeve

998 TLİndirim: 29%
714 TL
  • Kategori: Elektrikli Aletler
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Özellikler:Malzeme: Dökme Demir (Baz)Renk: Yeşil + SarıMin - Maksimum Kelepçe: 38-43mmAna Çubuk: 25x400mm / 0.988x15.75(appr.)Yolculuk: 60mm / 2.36(appr.)Ebat: (L) X (K) X (H) 155x155x400mm / 6.10x6.10x15.75(appr.)Özellikler:● Bu Dalma Matkap Stand, kullanım sırasında matkap veya diğer döner aleti sabit tutmak için idealdir ve elde tutulan işleme göre çok daha hassas delme sağlar.● 46 mm ya da 38 mm diameterof el tipi elektrikli matkaplarla kullanım için tasarlanmıştır, 60 mmye kadar delme derinliğine sahiptir.● Eğimli deliği delmek için 90 ° döndürülebilir.● Hassasiyeti ve dayanıklılığı doğrulamak için Bakır fişi yeniden ayarlayın.● Hassas mezuniyet, şeffaf işaretçi, boşluk fonksiyonu.Not:* Çene özellikleri 38-43mm, adaptör kovanı ile birlikte yaklaşık 38-43mm alabilir. Matkap büyüklüğünü yapmadan önce lütfen miktarı ölçün.* Matkap biraz daha küçük olabilir Eğer matkap Numara çenelerden (43mmden daha büyük) daha büyükse, kendinize bir parça karton veya kauçuk paspas kesiniz.* Elle kendiniz toplamanız gerekir.* Elektrikli matkap ve düz burun pensesi pakete dahil değildir, gösteri içindir.Çalışma öncesi Deneme koşu makinesi:* Deneme, herhangi bir işlemden önce makinenin yüklenmesini önler.! Uyarı: Çalıştırmadan önce, lütfen makinenin ve standın tüm tertibatının sağlam ve gevşetmediğinden emin olun.! Uyarı: Lütfen dereotu makinesinin veya bu standdaki diğer makinelerin tüm talimatlarını anlayın ve bunlara uyun.* İş parçasını sabit bir platformda sabitlemek ve desteklemek için d

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Pro Elektrikli Stand 90 ° Dönebilen Braket Matkap Taşıyıcı Matkap Sabit Çerçeve" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat