Erkekler Büyük Kapasiteli Sırt Çantası Schoolbag Dizüstü Seyahat Çanta USB Portu Kulaklık Delik Çanta

614 TLİndirim: 23%
474 TL
  • Kategori: Kamplk & Daclk
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Şartname:isimUSBSırtÇantasıRenkSiyahMalzemeOxfordbezi(SuGeçirmez)AstarMalzemesiPolyesteruzunluk35cm/13.78Genişlik23cm/9.06Yükseklik:48cm/18.90Özellikler:-AçıkYöntem:Fermuaraçık.-Çokamaçlıtasarlanmış,SırtÇantası,Çanta, Omuz Çantası olarak kullanabilirsiniz.-Backtie-rodkutususabitlemekemertasarımı, eller serbest, kolayca seyahat edelim.-HariciUSBbağlantınoktasıve kulaklık girişi, elektronik cihazlarınız ve müzik dinlemek için uygun bir şarj sunar.-Büyükkapasite,dizüstübilgisayar,kamera,kitap, A4 dergi, ipad, şemsiye, güç banka ve cep harçlığı, telefon vb.Seyahat,haftasonukaçamakları,alışverişve günlük yaşamdaki diğer açık hava etkinlikleri için mükemmel.Notlar:-Farklıüretimgruplarınedeniyle,üründetayları biraz farklı olabilir. Farklılığı önemsiyorsanız, lütfen dikkatli bir şekilde satın alın.-Lütfen1-3CMninmanuelölçümebağlıolarak değişmesine izin verin.-Farklıekranvefarklıışıknedeniyle, resim öğenin gerçek rengini yansıtmayabilir. Anlayışın için teşekkürler.Paketiçeriği:1xUSBSırtÇantası

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Erkekler Büyük Kapasiteli Sırt Çantası Schoolbag Dizüstü Seyahat Çanta USB Portu Kulaklık Delik Çanta" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat