Eachine E511S GPS RC Drone Quadcopter Spare Parts Upper Body Shell Cover with Power Switch LED Light

77 TLİndirim: 34%
51 TL
  • Kategori: RC Par ar
  • Üretici: Eachine
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Eachine E511S GPS RC Drone Quadcopter Spare Parts Upper Body Shell Cover with Power Switch LED LightDescription:Brand Name: EachineItem Name: Upper Body Cover ShellItem NO.: E511S-01Color: BlackPackage Weight: 35gUsage: for Eachine E511S GPS WiFi FPV RC QuadcopterPackage Included:1 x Upper Body Cover Shell

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Eachine E511S GPS RC Drone Quadcopter Spare Parts Upper Body Shell Cover with Power Switch LED Light" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

GearBest
DX
MiniInTheBox
Lightinthebox
Milanoo
Tidebuy
Geekbuying
Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe