LUSTREON Wireless 68 LED PIR Motion Sensor Cabinet Light USB Rechargeable Magnetic Closet Wardrobe

475 TLİndirim: 56%
210 TL
  • Kategori: Aydnlatma
  • Üretici: LUSTREON
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Features:OFF/ON/AUTO Modes: Reliable performance and high sensitivity, In AUTO station, It will turn on only when it is dark and when motion is detected.USB Rechargeable: Powered by built-in rechargeable 3.7V battery. Micro USB cable is included,Brighter Design: This under cabinet light has double row of energy saving 68 LEDs, which can cover a good amount of space with wide angle of illumination;Easy Mount: 1. Just install the included screws anywhere you want, then mount the light bar; 2. Adhesive magnetic strip is included, just stick and mountMulti-purpose: Perfect choice to be used in attic, basement, car, closet, cupboard, drawer, emergency supplies storage room, garage, etc.Specifications:Brand:LUSTREONMaterial: Aluminum+ABSLED Qty: 68 LEDsLight Color: Pure WhiteBattery: Built-in 3.7V Lithium BatterySensor Range: 3mSensor Range: 120 DegreesSize: 500*42*35mmPackage Included:1 x Cabinet Light

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "LUSTREON Wireless 68 LED PIR Motion Sensor Cabinet Light USB Rechargeable Magnetic Closet Wardrobe" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
G2A
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season