Cute Chinese Zodiac Gold Animals Rhinestones Adjustable Ring

198 TLİndirim: 25%
148 TL
  • Kategori: Kadn Taklar
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Description:Style: LovelyWeight: About8gType:Open-end RingMain Color:Silver, GoldMaterial:Fine Copper with Platinum Plated, Gold Plated, RhinestonesSize: Adjustable ( This opening ring can be adjusted for bigger or smaller. )Package Includes:1 xRingNotice:1. Please understand the product might have some colour differencedue to different monitors and scenes.2. Please allow slight deviation for the measurement data.

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Cute Chinese Zodiac Gold Animals Rhinestones Adjustable Ring" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
Glasseslit
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season
Alibaba