High-Strength Tin Solder Frame Soldering Tin Holder Metal Tin Wire Frame Stand 2 Levles

207 TLİndirim: 26%
153 TL
  • Kategori: Profesyonel Ara Gereler
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Features:The solder iron stand provides a safe place to set your hot soldering iron, easy to assemble and remove.It is very stable and made from metal materials.Material: MetalColor: As Picture ShowSize: 155 x 90 x 65mmPackage includes:1 xSoldering Tin HolderNote: solder wires are notincluded.Details pictures:

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "High-Strength Tin Solder Frame Soldering Tin Holder Metal Tin Wire Frame Stand 2 Levles" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
Glasseslit
G2A
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season