RV Electrical Locking Adapter 50A Male to 30A Female Locking Plug Connector

142 TLİndirim: 27%
105 TL
  • Kategori: Elektrikli Ekipman & Malzemeler
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Specification:Product name: RV Adapter 50 Amp Male to 30 Amp Female Connector Plug Camper Motorhome 30A 50AMaterial: ABS Plastic + MetalWeight: 290gSize: 5.1*11.8 / 2*4.6inchColor: BLACKFunction: 50A male to 30A femaleFeature:It is made from high quality ABS plastic material, which is durable and environmentally friendly.Great for many RV applications, this premium heavy duty 50A male to 30A female RV locking adapter has been designed tough and made from the highest quality materials.Built to greatly strict quality control standards, so it has a stable and excellent performance.It is of heavy-duty, and pressure-proof.Especially suitable for the RV, is safe to use in your RVJust replace the unsafe plug, get our safe, high quality heavy duty locking 50A male to 30A female adapter now.Package included:1x RV adapter plug

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "RV Electrical Locking Adapter 50A Male to 30A Female Locking Plug Connector" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 15.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat