FanJuFJ3523WDanışmaSaatElektronikDijital Masa Saat LED Ahşap Kapalı Termometre Erteleme İş

138 TLİndirim: 6%
131 TL
  • Kategori: Ev Dekoru
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Açıklama:FanJuFJ3523WDanışmaSaatElektronikDijital Masa Saat LED Ahşap Kapalı TermometreŞartname:BandFANJUmodelFJ3523WZamanEkranDijitalGüç2xAABatarya (İçermez)Malzeme PlastikRenk AhşapÖzellikler1.12/24saatformatında.2.Manuelzamanayarı.3.2099yılınakadarsüreklitakvim.4.Tarihvehaftaiçigösterimi.5.AlternatifolarakCveyaF cinsinden sıcaklık6.İçMekanTermometresi:İçmekan ölçüm aralığı: -9.9 C ~ 59.9 C (kalibrasyon süresi: 30 saniye).OtomatikSNOOZEişlevi-Alarmçalarkenertelemeişlevinietkinleştirmek için SNOOZE / LIGHT düğmesine basın.-Ertelemeişlevietkinleştirildiğinde,ekrandaZz sembolü görünür.-Buişlemalarmı5dakika geri alır ve alarm bu saatte yeniden başlar.Ağırlık 203gBoyut 300mmx200mmx 150 mmPaketİçeriği:1xFanjuAlarmıSaat

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "FanJuFJ3523WDanışmaSaatElektronikDijital Masa Saat LED Ahşap Kapalı Termometre Erteleme İş" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit