3G LTE USB 2.0 Wireless Hotspot Mobile WIFI Dongle Router with SIM TF Card Slot for Mobile Phone Tablet

235 TLİndirim: 34%
157 TL
  • Kategori: Eklentiler
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Features:-Able to connect with Tablet, Laptop, notebook and different types of WIFI devices.-Support up to 8 wifi enable devices at the same time.-One-touch connection.-Friendly user interface.-3G WIFI wireless access.-Micro card slot up to 32GB.Specification:Network type: FDD-LTE, TDD-LTE, WCDMA/ HSPAFrequency scope: FDD/ TDD-LTE, WCDMA/ HSPAData rate: FDD-LTE/ TDD-LTESystem support: 32 / 64BIT: WIN2000/ 2003/ XP/ VISTA / WIN7/ WIN8/ WIN10 MAC OS X 10.4 OR LATER/LINUXUSIM/ SIM: MICRO 6 PIN SIM CARO INTERFACEMemory extension: TF CARD (UP TO 32GB)WiFi Standard: 802.11b/g/nUSB VERSION: Standard USB2.0 high speedDRIVE:NO CD-ROM NEEDED,PLUGPLAY TECHNOLOGYPackage Content:1 x 3G router1 x User manualNote:1. The size is manual, and there may be an error of 0.5-1 cm.2. There may be a color difference between the picture and the object.

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "3G LTE USB 2.0 Wireless Hotspot Mobile WIFI Dongle Router with SIM TF Card Slot for Mobile Phone Tablet" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 30.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo