Din Rail LED AC 80-300V 0-100.0A Volt Meterr Ammeter Active Power and Power Factor Time Energy Meter

165 TLİndirim: 34%
110 TL
  • Kategori: lme & Analiz Ara Gereleri
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Description :Din-rail AC voltage and current meter can display AC voltage and current at the same time.If the measuring current is lower than 99.9A.You can get the AC current only making the wire across the hole which in the right side of the meter.If the measuring current is higher than 99.9A.You should connect meter with a current transformer.Specification :Accuracy: 1%Display mode: 0.5 inch LED digital tubeRange:AC Voltage: 80-300VAC Current: 0.2-99.9A(You can use current transformer, if the current is higher than 100A independent)Power supply: 0.2VASpeed: 2 per secondSize: 54 x 80 x 64mmInstallation: 35mm Din railPackage includeds :1 xVoltage Meter (with box)Details pictures :

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Din Rail LED AC 80-300V 0-100.0A Volt Meterr Ammeter Active Power and Power Factor Time Energy Meter" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress