[Xiaomi Youpinden] Outdoor Kaymaz Nefes Alabilir Terlikler Erkekler Boş Zaman Plaj Ayakkabı Kaymaz Soft Sole Plaj F

207 TLİndirim: 26%
153 TL
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Özellikler:Marka ÜstShuÜrünadı AçıkTerlikRenk Beyaz/Siyah/GriBoyut 40-45Özellikleri:-Koşmakiçinbirçiftterlik. Rahatlık için hafif ve uygun. Profesyonel antiskid, Her zaman, her yerde kolayca çalıştırın-Yüksekkalitelikauçukveplastik malzemeler. Esnek ve katlanmaya dayanıklı, kokusuz temiz-Entegrekauçukveplastikkalıp. Dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı-Tabandasağlamkabartma.Güçlütutuş, gerçek kaymaz tabanı gerçekleştirmek için zemini sıkıca kavrar.Paketiçeriği:1ÇiftxTerliklerBedentablosu:StandartkodUygunkodAyakkabıuzunluğu40-4140-41265mm42-4342-43275mm44-4544-45285mmFeragatname:Boyuthakkında:FarklışirketlerinkenditanımlanmışNumaraçizelgeleri olduğundan, müşterilere uygun birGenellikledoğrudangiydiğinizbedeniseçmekyerine ayak uzunluğu ölçümünde beden ölçüsü. ÜzgünümYanlışNumaraanlaşmazlıklarındansorumluolmayacağız.RenkHakkında:Buürünsayfasındakiayakkabırengisadece referans amaçlıdır. Gerçek ürün rengi biraz farklı olabilirRenksapmasıveyafotoğrafışığıdurumu nedeniyle resimde burada gösterilenden daha fazla.KokuHakkında: Ayakkabılardatutkal,ayakkabıcilasıveyanakliye sırasında tamamen sızdırmaz olması nedeniyle koku olabilir. Lütfenonlarıbirkaçgüniyihavalandırın ve koku kaybolacaktır.Bedeninizinasılseçersiniz:1.Aşağıdakiresimtalimatınıizleyerekayak uzunluğunuzu ölçün.2. Refer our size chart to see which size match your feet length.3.AyaklarınızınOneidiğerindendahabüyük veya daha uzunsa, daha büyük ayağınızla eşleşen Numarai seçmelisiniz.4. If your instep or foot type are larger than o

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "[Xiaomi Youpinden] Outdoor Kaymaz Nefes Alabilir Terlikler Erkekler Boş Zaman Plaj Ayakkabı Kaymaz Soft Sole Plaj F" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Tidebuy
Geekbuying
Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe
Ivrose
Cigabuy
TekniStore
Rosegal
Joyshoetique