1080P HDMI Erkek - 3RCA Sesli Video AV Çıkışı İletim Kablosu Adaptörü 1.5M / 5Feet

28 TL
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Özellikleri:- Daha iyi sinyal aktarımı için Altın Kaplama konektörler.- Yeni jenerik HDMI Erkek - 3 RCA Ses Video AV Bileşeni.- HDMI - RCA kablosu, sinyalleri HDMI bağlantı noktasından RCA bağlantı noktasına bağlamak ve aktarmak için tasarlanmıştır.- HDTV, Ev Sinema sistemleri ve diğer tüm HDMI - RCA destekli cihazlarda kullanıma uygun yüksek kaliteli HDMI - RCA kablosu.Özellikler:Siyah renkKablo Uzunluğu: 59 (yaklaşık 1,5 m)Konektörler: HDMI HDTV, VGA, 3 RCADestekler: 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p çözünürlükNot:1. Bu kablo bir sinyal iletici olarak işlev görür ancak bir sinyal dönüştürücü DEĞİLDİR.2. RCA analog sinyalleri taşırken HDMI dijital sinyalleri taşır. Bu iki sinyal biçiminin birbiriyle iletişim kurması için, hem giriş hem de çıkış cihazlarının sinyal dönüştürme işlevini (kod ve kod çözme) desteklemesi gerekir, lütfen kullanım kılavuzunuza bakın. Her iki giriş / çıkış cihazı sinyal dönüşümünü desteklemiyorsa, bir sinyal dönüştürme kutusu gerekir.Paket içeriği:1 x HDMI Erkek - 3 RCA Sesli Video AV KablosuDetay Resimleri:

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "1080P HDMI Erkek - 3RCA Sesli Video AV Çıkışı İletim Kablosu Adaptörü 1.5M / 5Feet" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

DX
MiniInTheBox
Lightinthebox
Milanoo
Tidebuy
Geekbuying
Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe
Ivrose