NAOMI 10pcs Guitar Piezo Soft Saddle Transducer Braided Wire Pickup For 41''/42'' Acoustic Guitar

130 TL
  • Üretici: NAOMI
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Features:This is a rod-style piezo, made to be installed beneath the saddle of a standard acoustic guitar as a pickup deviceSimply build it into your bridge, or mount it inside the box under the bridge with glue, and you'll be amazedat how much better it picks up the full range of tone when compared to a small disk piezoSepcification:Fit for: ACOUSTIC GUITARPickup color: BlackMaterial: Wire + MetalPickup Length: Approx. 7cmCable Length: Approx. 32cm (Plug not included)Plug: 2.5mmWidth: Approx. 3 mmWeight:3.7g/1pcPackage List:10 x GuitarPiezo

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "NAOMI 10pcs Guitar Piezo Soft Saddle Transducer Braided Wire Pickup For 41''/42'' Acoustic Guitar" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

GearBest
DX
MiniInTheBox
Lightinthebox
Milanoo
Tidebuy
Geekbuying
Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe