4M 10 Colors 12V Flexible Neon EL Wire Light Dance Party Decor Light

60 TLİndirim: 19%
49 TL
  • Kategori: LED erit
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Features:Flexible and water resistant, can be bent into any shapes and cut into any length.Offer 360 degrees of illumination.Energy saving and environmental-friendly.Great for car decoration, night clubs, parties, dark hallways, almost wherever you can imagine.You can also use it around the spokes of your bike tires, your wrists, even your pets collar for extra protection in the evening.Specifications:Input voltage: DC 12V+ControllerWire diameter: 2.3mmWire length: 4MWorking temperature: - 40C to 80C10 Colors: Red, Orange, Yellow, Green, Blue, Purple, Pink, White, Fluorescent green, Light green.Note: Please do not bend at right angles repeatedly.Package Included:1 x EL wire1 x Controller

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "4M 10 Colors 12V Flexible Neon EL Wire Light Dance Party Decor Light" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
Glasseslit
G2A
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season