7pcs 3/4/5/6/7 Inch Buffing Pad Set M14 Thread Backer Plate Drill Adapter Polishing Buffing for Car polisher

105 TLİndirim: 23%
81 TL
  • Kategori: Alet Edavat Aksesuarlar
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Description:7pcs 3/4/5/6/7 Inch Buffing Pad Set M14 Thread Backer Plate Drill Adapter Polishing Buffing for Car polisherThe Orange pad is an aggressive cutting pad .This pad is used for removing heavy scratches and paint defects.Perfect for leveling the clear coat and preparing it for a finishing polish.Specification:Size:3/4/5/6/7 InchColor: OrangeQuantity: 7pcsFeature:1.individually polished direct use.2.with the polishing liquid (paste, powder) used in conjunction with the surface to be polished to achieve betterpolishing effect.3.polishing before the procedure can handle the traces.4.easy to replace.Package Included:2 x Orange waffle buffer pad2 x Orange flat buffer pad1 x Woolen buffer pad1 x M14 thread backer plate1 x M14 thread drill adapterMore Details:

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "7pcs 3/4/5/6/7 Inch Buffing Pad Set M14 Thread Backer Plate Drill Adapter Polishing Buffing for Car polisher" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

TekniStore
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago
Berrylook
PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist