Baseus 3.1A Çift USB Dijital Ekran Kablosuz FM Verici Modülatör bluetooth Araba Şarj Için iPhone 8Plus XS 11 Pro Huawei

235 TLİndirim: 30%
167 TL
  • Kategori: arj Aletleri & Kablolar
  • Üretici: Baseus
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Özellikler:Özellik 1: Gerilim AlgılamaÖzellik 2: Akıllı Dijital EkranÖzellik 3: Hızlı Şarj Araba Şarj CihazıÖzellik 4: Ahizesiz görüşme yapınÖzellik 5: Araba Ses MP3 ÇalarÖzellik 6: Araba Bluetooth 5,0 Araba KitÖzellik 7: 3.1A Çift USB Şarj Spedification:Marka Adı: BAZUSÇıkış Arabirimi: 2 * USBGerilim: 12VÇıkış Gücü: 15W MaxGiriş: DC 12V-24V 5V / 2AÇıktı: 5V / 3.1A (Maks.)İletim frekansı: 87.5 ~ 108MHzBelgelendirme: fcc ce rohs Paket İçeriği:1 * USB Araba Şarj Aleti

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Baseus 3.1A Çift USB Dijital Ekran Kablosuz FM Verici Modülatör bluetooth Araba Şarj Için iPhone 8Plus XS 11 Pro Huawei" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Aliexpress
Ivrose
ChicMe
Glasseslit
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season
Alibaba
Geekbuying