2.5x5.5mm Right Angle L 90° Male Plug Jack DC Power Tip Socket Connector Adapter

50 TLİndirim: 50%
25 TL
  • Kategori: Laptop ve Aksesuarlar
  • Üretici: Banggood
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

2.5x5.5mm Right Angle L 90 Male Plug Jack DC Power Tip Socket Connector AdapterSpecifications:Connector tip size:Material: Plastic, CopperOuter diameter: 5.5mmColor: BlackInner diameter: 2.5mmType: 90right angle typeBarrel Length: 9mmPackage included:1x Right Angle DC Power ConnectorPictures presentation:

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "2.5x5.5mm Right Angle L 90° Male Plug Jack DC Power Tip Socket Connector Adapter" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe
Ivrose
Cigabuy
TekniStore
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago