44 Key IR Remote Controller for LED RGB Strip Lights with DC5.5x2.1 Male Connecting line DC12V

44 Key IR Remote Controller for LED RGB Strip Lights with DC5.5x2.1 Male Connecting line DC12V
$5,84İndirim: 34%
$3,89

ürün siparişi sınırlı

BAŞKA BİR MAĞAZADAN SATIN ALIN

  Açıklama ve özellikleri

  Quantity:1pc; Voltage (V):12; Type:RGB Controller; Primary Application:for RGB LED Strip Light; IP Rating:IP20; Material:Plastic; Batteries Included:Yes; Brand:ZDM; Features:44keys,Strip Light Accessory; Net Weight:0.085; Listing Date:12/04/2012; Production mode:Self-produce; Input Current(A):5; Base Categories:Lighting,Lighting Fixtures,Bulb Accessories,Home & Garden; Special selected products:COD

  Teslim

  Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

  Yorumlar

  Satın almadan önce tavsiye "44 Key IR Remote Controller for LED RGB Strip Lights with DC5.5x2.1 Male Connecting line DC12V" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

  Bir yorum ekle

  Güncelleme: 30.09.2020

  Ayrıca tavsiye

  Diğer öneriler

  Benzer çevrimiçi mağazalar

  Ericdress
  LovelyWholesale
  Peggybuy
  Simple-dress
  Sunsky
  Lightake
  Whatwears
  Fairy Season
  GearVita
  Beautifulhalo
  Glasseslit
  Aliexpress