Case For Samsung Galaxy Note 8 / Note 5 with Stand / Mirror / Flip Full Body Cases Solid Colored Hard PU Leather

$14,39İndirim: 17%
$11,99
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

What's in the box:Case1; Type:Full Body Cases; Material:PU Leather; Compatibility:Samsung Galaxy; Pattern:Solid Colored; Hard / Soft:Hard; Features:Flip,with Stand,Auto Sleep / Wake Up,Mirror; Net Weight:0.07; Listing Date:03/12/2018; Production mode:Self-produce; Phone/Tablet Compatible Model:Note 8,Note 5; Base Categories:Communications,Electronics,Mobile Phone Cases,Mobile Phone Accessories,Telephony; Special selected products:COD

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Case For Samsung Galaxy Note 8 / Note 5 with Stand / Mirror / Flip Full Body Cases Solid Colored Hard PU Leather" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 30.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

Milanoo
Tidebuy
Geekbuying
Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe
Ivrose
Cigabuy
TekniStore
Rosegal