Handlebar Mount Adjustable For Action Camera Gopro 6 All Gopro Bike / Cycling Aluminium Alloy

$52İndirim: 88%
$6,47
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Activity:Bike / Cycling; Type:Handlebar Mount; Material:Aluminium Alloy; Compatible Camera:Gopro 6,All Gopro; Features:Adjustable; Net Weight:0.055; Listing Date:06/08/2017; Production mode:External produce; Base Categories:Gopro & Accessories,Accessories For Gopro,Sporting Goods,Outdoor Recreation; Special selected products:COD

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Handlebar Mount Adjustable For Action Camera Gopro 6 All Gopro Bike / Cycling Aluminium Alloy" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 30.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago
Berrylook
PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy