Stylus Pen For All Capacitive Touch Screens Drawing Pen For Cell Phones / Tablets / Laptops / iPad / iPhone -5 Pack

$7,55İndirim: 17%
$6,29
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Compatible Models:Universal; Type:Stylus Pens; Features:All-In-1; Net Weight:0.02; Listing Date:05/08/2015; Base Categories:Communications,Electronics,Mobile Phone Charms & Straps,Mobile Phone Accessories,Telephony; Popular Country:Israel,Ireland,United Kingdom,France; Special selected products:hot,COD

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Stylus Pen For All Capacitive Touch Screens Drawing Pen For Cell Phones / Tablets / Laptops / iPad / iPhone -5 Pack" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 30.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears