Noiseless Wall Clock Silent Movement Kit Clock Mechanism Parts Wall Clock DIY Repair

$25İndirim: 45%
$13,64
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

What's in the box:Clock; Quantity:1; Total Batteries:1; Power Supply:AA Batteries Powered; Material:Plastics,Metal; Movement:Automatic Self Wind; Batteries Included:No; Display:Analog; Features:Time Display; Net Dimensions:40.012.05.0; Net Weight:0.1; Listing Date:02/19/2019; Special selected products:COD

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Noiseless Wall Clock Silent Movement Kit Clock Mechanism Parts Wall Clock DIY Repair" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 30.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

Ivrose
Cigabuy
TekniStore
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago
Berrylook
PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop