Sweater Heart Keep Warm Winter Dog Clothes Pink Costume Girls' Woolen XS S M L XL XXL

$16,04İndirim: 47%
$8,55
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Season:Winter; Gender:Girls'; Type:Sweater; Style:Keep Warm; Material:Woolen; Pattern:Heart; Listing Date:05/07/2018; Dog Breeds:Bulldog,Shiba Inu,Pug,Chihuahua,Husky,Labrador,Golden Retriever; Back:null; Chest:null; Neck:null; Corresponding Pet Weight:null; SizeChart1_ID:430:532; Popular Country:United Kingdom,United States; Special selected products:COD

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Sweater Heart Keep Warm Winter Dog Clothes Pink Costume Girls' Woolen XS S M L XL XXL" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 30.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

Cafago
Berrylook
PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress