Case For Samsung Galaxy S6 edge plus / S6 edge / S6 Mirror / Flip Full Body Cases Solid Colored PC

Case For Samsung Galaxy S6 edge plus / S6 edge / S6 Mirror / Flip Full Body Cases Solid Colored PC
$11,99İndirim: 34%
$7,99

ürün siparişi sınırlı

BAŞKA BİR MAĞAZADAN SATIN ALIN

  Açıklama ve özellikleri

  What's in the box:Case1; Type:Full Body Cases; Material:PC; Pattern:Solid Colored; Brand:SHI CHENG DA; Features:Flip,Mirror; Net Weight:0.025; Listing Date:11/26/2015; Phone/Tablet Compatible Model:S5,S6,S6 edge,S6 edge plus; Base Categories:Communications,Electronics,Mobile Phone Cases,Mobile Phone Accessories,Telephony; Special selected products:COD

  Teslim

  Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

  Yorumlar

  Satın almadan önce tavsiye "Case For Samsung Galaxy S6 edge plus / S6 edge / S6 Mirror / Flip Full Body Cases Solid Colored PC" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

  Bir yorum ekle

  Güncelleme: 30.09.2020

  Ayrıca tavsiye

  Diğer öneriler

  Benzer çevrimiçi mağazalar

  TekniStore
  Rosegal
  Joyshoetique
  Cesdeals
  Cafago
  Berrylook
  PriceElf
  Dresslily
  PatPat
  Skip Hop
  KnowFashionStyle
  GrandBazaarist