AMAZFIT Verge Lite Bluetooth Sports Smartwatch Global Version AMAZFIT Verge Lite,AMAZFIT,Verge Lite,Bluetooth Sports Smartwatch Global Version,AMAZFIT Verge Lite Bluetooth Sports Smartwatch,AMAZFIT A1818,A1818,Smartwatch,AMAZFIT A1818 Smartwatch

$188İndirim: 58%
$80
  • Üretici: AMAZFIT
  • Model: AMAZFIT Verge Lite,AMAZFIT,Verge Lite,Bluetooth Sports Smartwatch Global Version,AMAZFIT Verge Lite Bluetooth Sports Smartwatch,AMAZFIT A1818,A1818,Smartwatch,AMAZFIT A1818 Smartwatch
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama

AMAZFIT Verge Lite Bluetooth Sports Smartwatch Global Version AMAZFIT Verge Lite,AMAZFIT,Verge Lite,Bluetooth Sports Smartwatch Global Version,AMAZFIT Verge Lite Bluetooth Sports Smartwatch,AMAZFIT A1818,A1818,Smartwatch,AMAZFIT A1818 Smartwatch online mağazada "GearBest" ucuz. Fiyat $80 indirimli 58%. Diğer öneriler de geçerlidir marka "AMAZFIT".

Karakteristikler

Bluetooth VersionBluetooth 5.0
Compatible OSIOS
Compatible OSAndroid
Operating modeTouch Screen
Alert typeVibration
Charging TimeAbout 2.5hour
Waterproof / Water-ResistantYes
Health trackerSedentary reminder
BrandAmazfit
Bluetooth callingPhone call reminder
Screen resolution360 x 360
ScreenAMOLED
Remote control functionRemote music
Other FunctionAlarm
Case materialPC
Band materialSilicone
Shape of the dialRound
Screen size1.3 inch
ROM64MB
Health trackerSleep monitor
RAM16K
Band materialPC

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "AMAZFIT Verge Lite Bluetooth Sports Smartwatch Global Version" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Diğer öneriler

Benzer çevrimiçi mağazalar

TekniStore
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago
Berrylook
PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist