Men Genuine Leather ID Credit Card Holder Clutch Bifold Coin Pocket Purse Wallet for Mini Card Phone

20 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Description: Color:Brown Material:Genuine Leather Lining:Polyester Size: about 9.5cm/3.74"x3cm/1.18"x12cm/4.72" [Conversion: 1cm=0.3937 inch, 1inch=2.54 cm] Structure:As the picture show Feature: -Ideal for putting ID card, money, coin, etc. -You can simply hold it on hand or put it in bag. -A good choice as a gift for your boyfriend / husband / father/ brother. -Applicable Occasion: Birthday, Engagement, Gift, Party, Wedding,Employee benefits, Other. -Best Match: Compliments various style dress and shoes in matching color. Package Included: 1 x Men Wallet Detail Pictures:

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Men Genuine Leather ID Credit Card Holder Clutch Bifold Coin Pocket Purse Wallet for Mini Card Phone" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Ivrose
Cigabuy
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago
Berrylook
PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle