Replacement 22MM Stainless Steel Strap Metal Bracelet Wristband Watch Band (Color: Silver)

18,53 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Specification  Type  Watch Strap  Gender  Male, Female  Size  22MM  Color  Black, Silver  Strap Material  Metal  Package include  1 X Watch Strap  Notice  1.The picture is only for reference,please consider carefully before purchase.  2.This item only contains watch strap, not contains Machine.

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Replacement 22MM Stainless Steel Strap Metal Bracelet Wristband Watch Band (Color: Silver)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Geekbuying
Alibaba
The Luxury Closet
Zaful
Boutiquefeel
ChicMe
Ivrose
Cigabuy
Rosegal
Joyshoetique
Cesdeals
Cafago