3 Mode 6 LED Bicycle Cycling Bike Headlight Headlamp Head Front Light Flashlight

3,64 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

3 Mode 6 LED Bicycle Cycling Bike Headlight Headlamp Head Front Light Flashlight Specifications: Product name: Headlight Color: Black Size: Approx. 7x4cm/2.75"x1.57" Material: Plastic Light source form: LED 3 Mode: High/ Low/ Strobe Number of LED: 6 Power: 1W Lighting time: 15 hours Battery: 3 x AAA batteries( Not include) Switch: Tail Feature: Advanced constant current regulator technology, can effectively solve the LED flashlight for constant current regulator requirements.Small size, light weight, portable, durable, all-weather use with features, light strong, direct distance, strong or weak light optional.Wide range of uses, suitable for home lighting. And outdoor lighting. And task lighting, hiking, outdoor hunting, night fishing. Package Included:1 x Headlight( Not include batteries)

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "3 Mode 6 LED Bicycle Cycling Bike Headlight Headlamp Head Front Light Flashlight" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
G2A
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season