Women Faux Leather Fresh Multi-Pocket Crossbody Bag (Color: Coffee)

36 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Details: Material  Faux Leather                                      Color  As The Picture Weight  650g Length  19cm(7.48”) Height  13cm(5.12”) Width  6cm(2.36”) Strap Length  Adjustable Pattern  Plain Inner Pocket  2 Mezzanine Pockets, 2 Zipper Pockets Closure  Hasp & Zipper Package include:1*BagMore Details: Disclaimer : About Size:Size may be 2cm/1 inch inaccuracy due to hand measure.These measurements are meant as a guide to help you select the correct size. Please take your own measurements and choose your size accordingly.we cannot accept responsibility for incorrect purchases.  About Color:The precise color of the clothing items may vary depending on the specific monitor,the settings and the lighting conditions.The items colors depicted should only be used as an approximate guide .

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Women Faux Leather Fresh Multi-Pocket Crossbody Bag (Color: Coffee)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
G2A
The Luxury Closet
Zaful
Dresslily
Fairy Season