Outdoor Garden Swing Bench Hammock Canopy Waterproof Top Cover Sunshade + 2 Seater Chair Cover (Color: Blue)

14,73 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Specification: Material Polyester Canopy Cover Size 134 x 115 x 33cm / 53 x 45 x 13inch Backrest+Cushion Cover Size 104 x 47 x47cm / 41 x 19 x 19inch Color Blue,Coffee,Army green,Green forest, Beige,Red Weight Approx.620g Features: Made of high quality Polyester Fabric material,durable cloth,waterproof,Anti-UV,and not fade. With Bandages, help to fix to the top of the chair. Easy to attach with slot openings within the canopy to simply slide your metal poles through. Replacement Canopy Cover for Swing Seats Choice of many different kinds of colours Ideal for most two seater garden swing seats Package Included: 1 x Swing hammock top cover 1 x Seater chair cover  

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Outdoor Garden Swing Bench Hammock Canopy Waterproof Top Cover Sunshade + 2 Seater Chair Cover (Color: Blue)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
G2A
The Luxury Closet
Zaful
Dresslily