Men Women Summer Square Retro UV400 Polarized Sunglasses (Color: 7)

12,21 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Description: Weight: 60g Feature: UV 400 Frame Material: PC Lens Material: Resin Occasion: Casual,Outdoor Color: Black,Blue,Orange,Grey   Detail In Size:Total Width: 141mm / 5.55 inchLens Width: 58mm / 2.28 inchLens Height: 45mm / 1.77 inchNose Bridge: 14mm / 0.55 inchLeg Length: 138mm / 5.43 inch(10mm=0.39inch)   Package Included:1 * Polarized Sunglassesn (Not Include The Case)   Notice 1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Please make sure you do not mind before you bid. 2.The colors may have different as the difference display, please understand.   More Detail:

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Men Women Summer Square Retro UV400 Polarized Sunglasses (Color: 7)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
G2A
The Luxury Closet
Zaful