Missyoung Matte Lip Gloss Lips Lipstick Long Lasting Liquid Cosmetics Exaggerated Makeup (NO.: 12)

5,21 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Description: Item Type: Matte Lip Gloss Brand: Missyoung Color: 12 Colors for you to choose Quantity: 1 Pc   Package Included: 1 X Matte Lip Gloss Notice: 1. The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website     caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness. 2. Please allow slight deviation for the measurement data.

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Missyoung Matte Lip Gloss Lips Lipstick Long Lasting Liquid Cosmetics Exaggerated Makeup (NO.: 12)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
G2A
The Luxury Closet