5M SMD5054 Non-waterproof 600LEDs Strip Light for Home Decoration DC12V (Color: Warm White)

13,76 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Specification:Operating voltage: DC12VWattage: 36W/MLED quantity:600ledsLED type:smd5054Light color:green, blue, red, warm white, pure whiteLumen: 5200lm/mBeam angle: 120°Waterproof grade:non-waterproof (IP20)LED strip length: 5MFeature:Strip can be cut following the cutting linesIt is suitable for TV background, home decoration, bar, KTV, club and so onPackage included:1*5m led strip light

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "5M SMD5054 Non-waterproof 600LEDs Strip Light for Home Decoration DC12V (Color: Warm White)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
G2A