Outdoor Portable Solar Rechargeable Lantern 60 SMD LED 4000mAh Emergency Light (Color: Green)

39 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Specification: Material ABS Color Green, Orange Battery capacity 4000mAh Led 60 SMD leds DC recharge time 8h AC recharge time 9h Led output 6W Size(LxW)  24 x 12cm/9.4 x 4.7inch Weight Approx.1kg Features: High strength ABS material, strong impact resistance. Multi-functional use: Emergency light, night light, tent light, torch etc. 4000mAh large battery capacity, 35h long-time illumination. Solar, DC, AC multi charging ways.   Package Included: 1 x Solar lantern

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Outdoor Portable Solar Rechargeable Lantern 60 SMD LED 4000mAh Emergency Light (Color: Green)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
Glasseslit
G2A
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season