Cartoon Cute Dog Driving Cotton Pillow Case Home Office Pillowcase (Color: Black)

7,45 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Description:Size: 45*45cmWeight: About 170gMaterial: Cotton + LinenPattern: As the pictures showFeatures:Polyester material, practical and durableAbout 45*45cm, all sizes are approximates.Hidden zip, protect you and your family from hurtingTapestry vintage cushion covers,suitable for the sitting room, bedroom, study and sofa, chair and etc.The cute dog is driving that is very funny.  The pillowcase can be decorated your home to make your life wonderful.Package included:1X Cartoon Dog Pillow CaseNotice:1. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please consider this before the purchase.2. Please allow 1-2cm differs due to manual measurement !  

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Cartoon Cute Dog Driving Cotton Pillow Case Home Office Pillowcase (Color: Black)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
Glasseslit
G2A
Beautifulhalo
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season