Women Sweet Heart Wing Metal Nurse Watch Pendant Clip Watch (Color: White)

4,03 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Women Sweet Heart Wing Metal Nurse Watch Pendant Clip Watch    Description: Condition: 100% Brand New Movement: Quartz Watch Waterproof Depth: 0m Watch Case: Stainless Steel Case Diameter: About 20mm Case Thickness: About 7mm Total Length: About 78mm Weight: About 22g   Package include: 1 X Nurse Watch    Notice: The picture is only for reference,please consider carefully before purchase.

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Women Sweet Heart Wing Metal Nurse Watch Pendant Clip Watch (Color: White)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress
Ivrose
Firsat
ChicMe
G2A
The Luxury Closet
Zaful
GearVita
Dresslily
Fairy Season