Car Hands Free FM Transimittervs Modulator MP3 Player LED TF Dual Usb with bluetooth Function

14,44 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Feature:1.Wirelessly transmit phone call from bluetooth mobile phone to the car FM stereo system2.With A2DP function, stream music from bluetooth device to car's FM stereo system3.Switch to Hands-free mode automatically from music playing status when receiving calls4.Built-in Microphone4.Dual USB outputs 5V/3.4A totally, charges iPod, iPhone, iPad and other devices5.Support USB Disk, Micro SD Card6.Draws power from the cigarette socket in the car (DC 12V-24V)7.206 channels optional from 87.5-108MHz8.Elegant LED display numbers9. With Voice prompts10. With remote controlSpecification:1. bluetooth version: JL IC V2.12.bluetooth Protocol:AVRCP,HFP,A2DP3. Frequency range: 87.5-108.0MHZ4. Frequency stability:±10ppml6. Music Format: mp3,WMA7. USB(Max capacity): 32GB8. Charger output: 5V/3.4A9. USB(Max capacity): 32GBPackage Included:1 X bluetooth Car Kit MP3 Player1 X User Manual  ,,,,

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Car Hands Free FM Transimittervs Modulator MP3 Player LED TF Dual Usb with bluetooth Function" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears