Bakeey Air Cushion Gravity Linkage Automatic Lock Air Vent Car Phone Holder For 4.0-6.5 Inch Smart Phone iPhone Samsung Huawei X (Color: Red)

7,18 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Features: - It can change the shape, convenient to use. - Round claw design hold the mobile phone firmly and show the full screen. - Silicone soft pad, does not hurt the air outlet. - 360° rotation, can be viewed from multiple angles.   Item Name: Car Phone Holder Material: ABS, Silicone Suitable Phone Size: 4-6.5inch Features: 360° Rotating, Deformable, Durable, Easy to Install Size: 12cm x 5.5cm Universal for iPhone, Samsung, iPad, PC, Tablet, E-readers etc.   Package Included: 1 x Car Phone Holder(Phone is not included.)

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Bakeey Air Cushion Gravity Linkage Automatic Lock Air Vent Car Phone Holder For 4.0-6.5 Inch Smart Phone iPhone Samsung Huawei X (Color: Red)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky