NILLKIN Frosted Shockproof Hard PC Back Cover Protective Case for Samsung Galaxy S10 (Color: Brown)

11,71 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

   Brand  NILLKIN  Compatibility                       For Samsung                                                                                           Compatible Model  Galaxy S10  Material  PC  Feature  Frosted / Ultra Thin / Shockproof / Anti-fingerprint / Perfect Fit  Type  Back Cover  Pattern  Solid Color  Color  Black, Brown, White, Red, Gold, Rose Gold  Package Included  1* Protective Case

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "NILLKIN Frosted Shockproof Hard PC Back Cover Protective Case for Samsung Galaxy S10 (Color: Brown)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress