ZANLURE 100pcs Fishing Hooks Jig Big Hooks High Carbon Steel Baitholder (Size: 4/0#)

8,10 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

100pcs Fishing Hooks Jig Big Hooks High Carbon Steel BaitholderSpecifications:Brand:ZANLUREColor: SilverMaterial: High Carbon SteelHook Size: 1/0#, 2/0#, 3/0#, 4/0#, 1#Weight: 0.47 g(1/0#) , 0.68 g(2/0#), 0.8 g(3/0#), 1.1 g(4/0#), 0.37 g(1#)Features:Fishing hooks, fits for saltwater or freshwater use.Making use of special surface hardening and processing technology, we offer you with high hardness, super sharp and high tenacity hooks.Carefully selected high carbon steel, chemical polishing procedure and glossy surface make it the best choice for you to bid.Hard to escape for the fish with its fine dual barbs.Package Includes:100 Pcs Fishing Hooks

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "ZANLURE 100pcs Fishing Hooks Jig Big Hooks High Carbon Steel Baitholder (Size: 4/0#)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Cafago
Berrylook
PriceElf
Dresslily
PatPat
Skip Hop
KnowFashionStyle
GrandBazaarist
Udemy
GamesDeal
Paradox Store
Ericdress