Collapsible Waterproof Pet dog Bowl Portable Travel Bowl Foldable Expandable Cup Dish for Pet (Color: Black)

5,22 ₽
  • STOKTA
  • TESLIMAT

AYRINTILAR

Açıklama ve özellikleri

Spice up your dog's feeding routine with this stylish new designsThis durable fabric portable pet bowl is a great gift for your dog With hook to fix on your waist belt or fix on the dog leash,stylish new designs.           Description: Material:Terylen Diameter:19cm/7.4'' Height:9.5cm/3.7'' Capacity(Max):1100ml Package Include: 1x Portable Travel Bowl

Teslim

Web sitesinde sipariş verirken şartları, şartları ve nakliye ücretlerini belirtin. Tam adresi seçtiğinizden emin olun. Teslimat, belirtilen adreste veya nakliye şirketinin dağıtım noktalarında kurye ile gerçekleştirilir.

Yorumlar

Satın almadan önce tavsiye "Collapsible Waterproof Pet dog Bowl Portable Travel Bowl Foldable Expandable Cup Dish for Pet (Color: Black)" müşteri incelemelerini inceleyin. Bir seçim belirlemenize ve beklentilerinizin tam olarak ne kadar uygun olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Ayrıca, satın alma işleminden sonra geri bildiriminizi de memnuniyetle karşılıyoruz, böylece satın alma işleminin beğenilip beğenilmediğini ve tanıdıklarınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi bize ve başkalarına anlatabilirsiniz.

Bir yorum ekle

Güncelleme: 22.09.2020

Ayrıca tavsiye

Benzer çevrimiçi mağazalar

Ericdress
LovelyWholesale
Peggybuy
Simple-dress
Sunsky
Lightake
Whatwears
Fairy Season
GearVita
Beautifulhalo
Glasseslit
Aliexpress